ÖZEL

TEKLİFLER

Baraka Hep Beraber Güzel

Baraka Hisarönü’nde mavi ve yeşilin her tonunu bulabileceğiniz enfes bir güzelliğin içinde tatil yapmak büyük bir keyif. Sevdikleriniz ile beraber seyahat etmenin bir avantaja dönüştüğü “Baraka hep beraber guzel” paketinde en az 3 odayı kendinize ve yakınlarınıza ayırın.

Hisarönü’nde Zihinsel Detoks

Sakinliği ve doğası ile ünlü Baraka’ya sizi zihninizi dinlendirmek için davet ediyoruz. Kendinize vakit ayırmak, yaratıcı atölyelere katılmak, doğayı keşfetmek ve doğanın içinde arkadaşlarınızla yoga yapmak ister miydiniz? Doğanın ve denizin tüm renklerini keşfetmeniz için Baraka sizi bekliyor.

Romantik Bir Kaçamak

Doğa ile iç içe romantik bir tatil için hazır mısınız? Doğanın her rengini hissedeceğiniz ve mavi ile yeşilin ortasında dinlenirken aynı zamanda da unutulmaz anılar paylaşacağınız özel alanlar ile konforu ayağınıza getiriyoruz.
  

Baraka’da Tekneci Dostlarımıza

Bu yaz dümeni Hisarönü Baraka Hotel’e kırıyoruz, tatili eşsiz bir doğa deneyimi ile taçlandırıyoruz! Hisarönü Körfezi’nin göz alıcı güzelliği ile tatil yapmak isteyen tekneci dostlarımıza özel olarak pek çok avantaj Hisarönü Baraka Hotel’de. Hayvan dostu otel olarak küçük dostunuzu da Baraka’ya bekliyoruz.