BİZİMLE

BULUŞUN

Haftalık etkinlik takvimimize göz at. Gün batımı yogası, içkiler, çizimler, arenada apero, şelale tırmanışları ve çok daha fazlası için bize katıl.

Sunrise Yoga

Profesyonel eğitmenimizle birlikte Salı’dan Pazar’a gün yeni doğarken yaptığımız yoga aktivitemize tecrübeli veya tecrübesiz herkes katılabilir.

Seramik Kursu

Seramik kursumuzda size basit kil şekillendirme tekniklerini gösterdikten sonra, sizi yaratıcılığınızla baş başa bırakıyoruz. Eseriniz kuruduktan sonra Baraka’daki yaratıcı anlarınızın bir hatırası olarak eserinizi yanınızda götürebilir ya da sergilenmesi için Baraka’da bırakabilirsiniz!

Yemek Kursları

Yetenekli şefimizin yardımı ile eğlenceli bir zaman geçirirken aynı zamanda mutfağın püf noktalarını öğreniyoruz. Geleneksel pide’den klasik profiterole farklı kursların tadını çıkarın. Kursun sonunda arkadaşlarınız ve ailenizle yarattığınız tadı paylaşın.

17:00

Happy Hour

İki saat süren, müzikli ve keyifli Happy Hour günlerimizde kokteyllerde indirim fırsatından yararlanırken, aileniz arkadaşlarınız ve başka Baraka insanları ile tatilinizin en keyifli anlarını paylaşın!

Bilardo Turnuvası

Bilardo masasını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz, ama bilardo turnuvasına katılırsanız eğer bir sürpriz kazanma şansınız ve kendinizi kanıtlama şansını yakalarsınız. En iyi olan kazansın!

Şelale Turu

Marmaris’in doğasının harikalarından biri olan Turgut şelalesi ziyaretimizde, hem ormanın ve suyun harika enerjisinin tadını çıkarın hem de şelalenin serin sularında yüzün.

Açık Hava Sinema

Haftada üç kere düzenlediğimiz açık hava sinema akşamlarında karada duran yelkenli teknemizin yelkenine yansıttığımız filmleri eşsiz bir manzara eşliğinde izleyebilirsiniz. Taze patlatılmış mısır ikramımızı da almayı unutmayın!

Dart Turnuvası

Yüzme seanslarınızın arasında dart turnuvamıza katılmayı unutmayın, birinci olursanız ödülünüzü almayi unutmayın!

design-wizard-tools-edit

Baraka Şapka Tasarımı

Baraka’nin imzası, evimize gelen herkese hediye ettiğimiz hasır şapkalarımız. Şapka tasarımı aktivitesinde şapkanızı kendi tarzınıza göre tasarlayabilir ve eşsiz bir şapka yaratabilirsiniz.

Sunset Pilates

Huzurlu ve tembellikle geçirdiğiniz bir günün ardından kaslarınızı gevşetmek için profesyonel pilates eğitmenimiz ile egzersiz yapma fırsatını kaçırmayın.

Soul Painting

Resim ile tecrübeniz olsun ya da olmasın, tatilinizin 1 saatini sanat ve renkler ile ilgilenmeye, zihninizi boşaltmaya ayırın.

Plaj Voleybolu

Huzurlu kumsalımızın yanındaki voleybol sahamızda güneş batarken bizimle voleybol oynamaya katılın. Tecrübeli de olsanız acemi de, sahamız herkese açık!

Kutu Oyunu akşamları

Kum ve denizle geçen bir günün ardından akşamüstü Sofa’da Scrabble, UNO, kart oyunları, tavla gibi aktivitelerle arkadaşlarınızla kaynaşabilirsiniz.

Badminton

İnanılmaz bir enerji ile doluysanız ve aktif olacağınız sporları tercih ediyorsanız Badminton’a katılarak hem enerjinizi kullanıp hem de harika bir vakit geçirebilirsiniz.

Kano ve Paddle Board

Eğer tatilinizi sudan çıkmadan yaşamak istiyorsanız Kano ve Paddle Board kiralayarak gün batımının eşsiz manzarasını suyun üzerinden izleyebilirsiniz!

Dağ Yürüyüşü

Profesyonel eğitmenimizle birlikte gün yeni doğarken yaptığımız yürüyüş aktivitemize tecrübeli veya tecrübesiz herkes katılabilir.

Hemithea Tapınağına Gezi

Baraka’ya 15 dakikalık mesafesi ile Hemithea tapınağı bu bölgede ziyaret edebileceğiniz en harika tarihi eserlerden bir tanesi. Arabayla veya yürüyerek gidebileceğiniz saklı tapınağı mutlaka ziyaret edin.